Më mbaj mend (për 1 muaj)

Boemet - Ku Je Tash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pa ty ditët më janë të zbrazëta
po e jetoj këtë jetë,sikur me qenë i dënuar
e nuk e di se ku je tash

E ti as nuk pyet se si jam?
a jam duke jetu dikund?
apo më nuk të intereson?
pse kështu ti vepron?

E ti as nuk pyet se si jam?
a jam duke jetu dikund?
apo më nuk të intereson?
pse kështu ti vepron?

Ekstazë në sharje e lavdërim
bardhë e zi në përgojim
por prapë se prapë moj e dashur
kam dëshirë të kam në përqafim

E ti as nuk pyet se si jam?
a jam duke jetu dikund?
apo më nuk të intereson?
pse kështu ti vepron?

E ti as nuk pyet se si jam?
a jam duke jetu dikund?
apo më nuk të intereson?
pse kështu ti vepron?


Ky tekst u dërgua nga toniBoemet
Publikimi: 15/01/2011


Boemet - Ku Je Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Tash".
3. Video është e këngës "Ku Je Tash", por nuk këndohet nga Boemet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Boemet:


Komente 0