Më mbaj mend (për 1 muaj)

Boemet - Koherat E Keqija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Tash egzistojnë shumë gjëra të këqia
kur s'ke shoqëri të mbyt vetmia
e di se ti s'më harron
deri sa dheu i zi të mbulon

Tash egzistojnë shumë gjëra të këqia
kur s'ke shoqëri të mbyt vetmia
e di se ti s'më harron
deri sa dheu i zi të mbulon

Si harroj buzëqeshjet e tua
flokët e gjata përmbi sup
fytyra jote aq e bukur
prej mendjes kur s'do ta humb

Këtë këngë unë po e këndoj
çaste të bukura të na përkujtojë
e di se ti ende më don
se për mu dhe ty
s'do të jetë vonë

Si harroj buzëqeshjet e tua
flokët e gjata përmbi sup
fytyra jote aq e bukur
prej mendjes kur s'do ta humb

Na naa...jo jo s'do të humb...


Ky tekst u dërgua nga MajlindaBoemet
Publikimi: 18/09/2008


Boemet - Koherat E Keqija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koherat E Keqija".
3. Video është e këngës "Koherat E Keqija", por nuk këndohet nga Boemet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Boemet:


Komente 0