A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bohemi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  22
  • Origin:
  • Durres 
  • Age:
  • 31
BIOGRAFIA: Bohemi is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i tij i vertet eshte XHIMI KUCI, Që në mosh të vogël ai e kishte pasion muziken,rrymen RAP - HIP HOP. Në moshen 8 vjecare nisi të shkruaj vargjet e para. Mori pjes në shum aktivitete para se të mbaronte shkollen fillore. në moshen 15 vjecare ai rregjistron këngën e tij të pare me titull: Ky jam un. Këtu fillon djaloshi të shof muzikën si një të ardhme të tijën, më pas fillon vrrullshëm me koncerte ku njihet me botën e muzikes dhe merr disa ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

O.T.R.

(Current label)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albboy

Leuname

Zero

Blazer

Tidra

AK

Doza

Krimineli

Rameka

Mali G


Tags: Bohemi, Bohemi, Otr, Bohem1, Xhimi Kuci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019