Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Plase Hasmin  (Feat. Nice Shadow)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/10/2010

2010-10-09T06:34:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Plase Hasmin" kënduar nga Bohemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bohemi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bohemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet