Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Rri Ma Qet  (Feat. Blazer & Naic)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blazer

Featuring

Naic

05/05/2012

2012-05-05T08:53:08+00:00hahaha najss blazer bohemi otr mann jee otr prrrrr
ata po thojn qe kete loj sun e bojm naaaaa te rri ma qet rri ma qet ata po thojn qe kete loj sune bojm na ti rri me qet rrii ma qet
le qa folnin se kurkush sun e bon si na
ti rri ma qet rri ma qet e qa folnin se kurkush sun e bon si na
ti rri ma qet rri ma qet

kthena boj hit ne nashta sdum me bo hit kur na hyjm bit ky bit ngel e pik hit
nga zoni i pari der pikte fundit otr gjith bashk me nje zo mikrofoni se jena non stop high ske qa po ban ja qifsha nonen ske qa boesh ne mendjen tane rri refreni i kesaj konge ske qa po bosh kur femra sillen sillen e rrin ma shum knej ti qoj kta dridhe e dridhen gjith andej let kerkojn sa doj sa sa sa sa dojn let kerkojn sa doj sasasasa dojn jena kompletum gjithsesi leni qat folni sbon televizoni kur tmungon zoni sbon ato qe bjen ti ato qe thu ti sthonj asgjo ata skan as melodi
ref:

ata po thojn kete loj sun e bojm naaaaa te rri ma qet rri ma qet tata po thonj kete loj sune bojm na ti rri me qet rrii ma qet
le qa folnin se kurkush sun e bon si na
ti rri ma qet rri ma qet e qa folnin se kurkush sun e bon si na
ti rri ma qet rri ma qet

origjinal jam perfekt rep super bit super hit ta bi kualitet shum i nxeht mm si me thon i vere bon bon tuponot edhe kesaj here biti buqet blazer nga pas i shkon u lala ding digi don femnat tu kcy naqot tu pi
gzuar ton bashk per kosov e shqini of line of lineooooooo
mqohet e boj komercial underground si e dojm e pervojm per qarka pahishem superiza nga un enderrat tuja u prishen come flow come stil e jam ndryshe nga krejt sjom copja e kerkuj me kerkon sjom i njejt origjinal jam perfekt rep super bit super hit ta bi kualitet
ref"
ata po thojn kete loj sun e bojm naaaaa te rri ma qet rri ma qet tata po thonj kete loj sune bojm na ti rri me qet rrii ma qet
le qa folnin se kurkush sun e bon si na
ti rri ma qet rri ma qet e qa folnin se kurkush sun e bon si na
ti rri ma qet rri ma qet
oooouuu shishat ndor edhe sot jena top jena club sjena kah 7 se naj 2 3 femrat kalun kontrollin mungoka noizy me te dum kolin prit nje sekond nje sekond sa ta kthej kete dhe nje sekond per ate sekond qe ti sduron dot se jna OTR DURO DHE PAK oo gjith nata perpara lene fare u prish mubabeti nje femer tjter po don mem ba per veti nuk po shof mir se qa dreqi paska vesh veq po afrohet po ma bon me shenj se normal e ke dit kete moment mezi e ke prit problem ky dibrani po shprethen ne gjdo bit kshtu qe benju fala gjithve epoka jon gishtin nal inat-g

ref"
ata po thojn kete loj sun e bojm naaaaa te rri ma qet rri ma qet tata po thonj kete loj sune bojm na ti rri me qet rrii ma qet
le qa folnin se kurkush sun e bon si na
ti rri ma qet rri ma qet e qa folnin se kurkush sun e bon si na
ti rri ma qet rri ma qet


Ky tekst u dërgua nga  otrotrness   abinho
Më Shumë Këngë Nga Bohemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet