A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Bohemi - Smoke Weed


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/09/2012

2012-09-05T14:17:01

Participating in

Top Fest 9


BACKGROUND: NOIZY
reff: NOIZY

Smoke weed Smoke weed dal ka dal po futna nbeat
dal ka dal e nezim jointin dal ka dal e bojm nje hit

rap 1: BOHEMI

Dal perjasht e shof jet gjithanej
i hudh syt me pa ku ka market qe tblej
po mduket larg shum po pertoj
e shof prap mduket afer edhe shkoj

femnen e kom ngat shokt i kom perqark
shum dun me fol po sdi pse i duket larg
habitem me veten athu spo njof veten
cuditem me tjeret se jom shum hight

tu bo rapin ma tmir jena tlidh si zinxhir
sun e zgidh dicka qe nuk vdes kurr
OTR GG nen lekur

smoke weed every day every night
nga mgjesi ndark edhe deri kur tzbardh
kush o me mu coni krejt durt nalt
trefletshat najer dhe krejt tu e kall

ref: NOIZY

Smoke weed Smoke weed dal ka dal po futna nbeat
dal ka dal e nezim jointin dal ka dal e bojm nje hit

rap 2:

Po kthena knej syt hap gjithanej
me shum stil njet he he pa penges
e di qe spo ta e di qe ti
e di qe snuk se me shok jom tu pi

shipe na na mere mere prap na
OTR ca skan takat mo ata
e di qe ...ma knej ej ej ma knej

click clack bohemi qeka kthy prap
pak si manjak ca me bo ky ishte fat
ca me bo kur gjo ndor ske ca me bo
mer gjys me bo njo e nfund sdel kurr gjo

click clack bohemi qeka kthy prap
pak si manjak ca me bo ky ishte fat
ca me bo kur gjo ndor ske ca me bo
mer gjys me bo njo e nfund sdel kurr gjo

ref: NOIZY

Smoke weed Smoke weed dal ka dal po futna nbeat
dal ka dal e nezim jointin dal ka dal e bojm nje hit
BACKGROUND: BOHEMI


Lyrics submited by  Endriotr   traxx   Djal1Keq
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019