Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bohemi - By My Side  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/07/2011

2011-07-09T10:29:14+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "By My Side" kënduar nga Bohemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Backstreet Boys. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Tonight I saw a glimpse of your smile within my own
Reflection on your look so beautiful then
A tear ran down my face and all my memories erase
Oh why did you have to leave my side?

Oh why do all the rivers flow into the ocean?
And why does all the love in the world comes in from the heart?
And why does all the pain I feel comes from deep inside?
Oh all those questions I could have answered
If you were by my side

CHORUS
Something made me look at you
Something made me do what I had to do girl
Something made me talk to you
Something made me do what I should do
I want you by my side, I want you by my side
I want you by my side

Now everyday the pain I feel slowly fades away
And all the memories of you and me are always here to stay
What I'm asking girl is one more chance to let me in your life
Oh girl if you give me one more chance then I could be right by your side

CHORUS - Repeat
Më Shumë Këngë Nga Bohemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet