Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Jeto Sot Kete Dite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ne cdo kohe mund te fillosh jeten tende nga fillimi. Jeta qe ti ke enderruar dhe vazhdon ta enderrosh, mjafton qe te guxosh, mjafton, mjafton.

Mjafton te rrembesh nga jeta sa me shume qe mundesh, por jepi dhe tjetrit kenaqesi. Kjo jete eshte e shkurter nuk ka kohe per endrren tende, si mund ta kthejm qe ne fillim.

Enderro, guxo, beso, jep dashuri.

Mjafton, ne cdo kohe qe te duash tja fillosh jeten qe ti ke enderruar dhe vazhdon ta enderrosh, mjafton qe te kujtosh, mjafton, mjafton.

Mjafton te rrembesh nga jeta sa me shume qe mundesh, nuk mund ta kthesh me ne fillim. Kjo jete eshte e shkurter nuk kohe per endrrat tona, beso me shume tek une dhe ti.

Beso, mos enderro, jeto -je sot kte dite.

Mjafton, mjafton, mjafton te rrembesh nga jeta sa me shume qe mundesh, nuk mund ta kthesh me ne fillim. Kjo jete eshte e shkurter nuk ka kohe per endrrat tona, beso me shume tek une dhe ti.

Mjafton te rrembesh nga jeta sa me shume qe mundesh nuk mund ta kthesh me ne fillim. Kjo jete eshte e shkurter nuk ka kohe per endrrat tona,
beso me shume tek une dhe ti...


Ky tekst u dërgua nga Elvi   ScerDiBojken Lako
Publikimi: 08/09/2007


Bojken Lako - Jeto Sot Kete Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto Sot Kete Dite".
3. Video është e këngës "Jeto Sot Kete Dite", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 1