Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Qielli Dhe Toka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23

nese nuk kupton asgje
merre koken tende ne duar
nese nuk kupton asgje
merre koken ne duar
syte shiko

kush je ti
kush jam une
jemi ne ata
qe dime me shume
me shume se c'duhet
ate qe s'duhet
kush je ti
kush jam une

mos kerko gjithcka ne kte bote
se neser te duket kot
provo te dashurosh
jeto i vetem sot

nese nuk kupton asgje
mere koken tende ne duar
futi syte ne gropa dhe shiko

shiko nga qielli
provo te dashurosh
mendo per neser
provo te gjesh nje shok

dua te ndryshoj
dua te kendoj
dua te harroj

(2x)
provoje te harrosh
te nesermen mendo
provo te rebelosh
kur askush nuk shikon
provo te dashurosh
provo te gjesh nje shok


Ky tekst u dërgua nga Sara BaholliBojken Lako
Publikimi: 01/12/2001
Festivali: Festivali i 40-të në RTSH
Muzika: Bojken Lako
Teksti: Bojken Lako
Orkestrimi: Genti Lako


Bojken Lako - Qielli Dhe Toka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qielli Dhe Toka".
3. Video është e këngës "Qielli Dhe Toka", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0