Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken & Asio Yzeiri - Fotografia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Rrefreni

Fotografin e kam kujtim
Sa her e shoh un ndjej sherim
Cdo dit e vuj une lotin vaj
Per ty qaj qaj

Strofa

Ti me mungon
Zemra te kerkon
Shpirti po plas
Cdo dite une te therras
Bojken Yzeiri & Asio Yzeiri
Publikimi: 09/11/2023
Muzika: Samuel Kodra
Teksti: Samuel Kodra
Orkestrimi: Samuel Kodra
Mixed & Mastered: Samuel Kodra & Gert Manushi
Video Produksioni: Panda's Film
Model: Adela Dervishi
Mua: Ervjen Agaj & Kristjan SharkaBojken & Asio Yzeiri - Fotografia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fotografia".
3. Video është e këngës "Fotografia", por nuk këndohet nga Bojken & Asio Yzeiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0