Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bomba - E.M. Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Se kur vina krejt nkom krejt nkom krejt nkom krejt i qojna na nkom.. x5

Jom rrit me njerzt e luftes
Mos i shtin me i nxjerr hekrat pi ules
Se tani t ulet bishti nisoj si kuqkes
Se ngusht osht kur e she qe maica vet po skuqet
Rrugaqat po ma bojn hajde pot presim ty bomb
Me neve shkymesh maje frymen hini valles
Jena heavy and hard, e shkaktojna ndarje frym marrjesh

Ti nuk je mangup tu gjujt kungja
Mangup u kon Enver Murxha ×4

Se kur vina krejt nkom krejt nkom krejt nkom krejt i qojna na nkom.. x5


Ky tekst u dërgua nga raraBomba
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/09/2018
Teksti: Bomba


Bomba - E.M.
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E.M.".
3. Video është e këngës "E.M.", por nuk këndohet nga Bomba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bomba:


Komente 0