Audio

Bon Bon Band - Humbur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/12/2012

2012-12-26T17:20:16

Pjesëmarrëse në

Festivali i 51-të në RTSH
Me kujtohen ne fillim,
ledhatimet pa mbarim,
si me puthje cdo sekond
s'do te nderroja me askend

Po e ndjej qe po mbaron,
qe tani po me mungon,
si i marre me kot do pres,
ne k'te vend ku vinim shpesh

Do kerkoj atje,
do kerkoj per ne,
Po s'do jesh aty,
s'do jemi te dy,

Do kerkoj atje,
do kerkoj per ne,
Po s'do jesh aty,
s'do jemi te dy,

Une e di do mbijetoj,
dhe kte here do ta kaloj,
edhe pse ne te vertet,
te harroj nuk eshte e lehte,

Kur kujtimet do te pushtojne,
dhe nga gjumi te te zgjojne,
do mendosh me lote ne sy,
kohen ku ishim te dy,

Do kerkosh atje,
do kerkosh per ne,
Por s'do jem aty,
s'do jemi te dy,

Do kerkosh atje,
do kerkosh per ne,
Por s'do jem aty,
s'do jemi te dy,

Te ndjej larg,
ne k'te nate,
je shume larg,
jam shume larg.

Do kerkosh atje,
do kerkosh per ne,
Por s'do jem aty,
s'do jemi te dy


Ky tekst u dërgua nga bora bor
Më Shumë Këngë Nga Bon Bon Band: