Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bon Bon Band - Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Bon Bon Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bon Bon Band - Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15

Muzika & Teksti:

Bon Bon Band

Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014

Komente

Asnjë Koment

11/12/2014

2014-12-10T23:00:00+00:00Do te tregoj,
Se si filloj,
Mesnata
Na gjen te zgjuar

Te ndjeja une
Me ndjeje ti
Dhe koha
Kishte ndaluar

Ti me ben te ndiej
Te ndiej kaq shume
Imazhin tend c'do mengjes sjell tek une
Me le pa fryme
Kur je me mua

Se te dua
Bota ndaloi
Dua
Ti me mjafton
Me ty gjithcka kam
Ti rri me mua

Ne syt e tu
Humbisja une
Filloja
Te enderroja

Ti me ben te ndjej
Te ndjej kaq shume
Imazhin tend c'do mengjes sjell tek une
Me le pa fryme
Kur je me mua

Se te dua
Bota ndaloi
Dua
Ti me mjafton
Me ty gjithcka kam
Ti rri me mua

Se te dua
Bota ndaloi
Dua
Me ty guxoj
Je forca qe kam
Je me mua


Më Shumë Këngë Nga Bon Bon Band:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet