Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bon Jovi - Ride Cowboy Ride Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ride cowboy ride.
Through the back door to heaven.
To the other side.
I wanna know the danger of a kiss.
At midnight.
Ride, cowboy, ride.
Yeah, I learn my lesson.
In the story of the trial.
So I made my confession.
In this cheaper motel.
Like could try me pleasant.
But ain't got the money.
'N ain't got the town.
Ride, cowboy, ride.
Through the back door to heaven to the other side.
I wanna know the danger of a kiss.
At midnight. Ride cowboy ride.
So you want to be a cowboy.
Ride cowboy, ride.
Baby, come on.
Ride, ride, ride.Nuk kemi video për këtë këngë.


Bon Jovi
Publikimi: 01/01/2007


Bon Jovi - Ride Cowboy Ride
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ride Cowboy Ride".
3. Video është e këngës "Ride Cowboy Ride", por nuk këndohet nga Bon Jovi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bon Jovi:


Komente 0