Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bon Jovi - You Really Got Me Now Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You're dancing with your shadow
You been talking in your sleep
Well you can walk on water
But don't want to wet your feet

Chorus:
You really got me
You really got me now
You know I don't know how you do it
But you really put me through it
You got me

You say you talk to everyone
Who is anyone in town
But they don't recognize you
With your foot out of your mouth

Chorus

Who am I to judge a man
Who says he's his own biggest fan
It's true

You brought a knife out to a gunfight
And you're shouting that I'm dead
My old friends Smith and Wesson
Think you're in over your head

Chorus

Repeat

Nuk kemi video për këtë këngë.


Bon Jovi
Publikimi: 01/01/2007


Bon Jovi - You Really Got Me Now
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Really Got Me Now".
3. Video është e këngës "You Really Got Me Now", por nuk këndohet nga Bon Jovi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bon Jovi:


Komente 0