Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - Merry Christmas Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Merry Merry Christmas
Don't change kids, stay with us
Stay little Jesus
Hold onto my hand
It's not a long way
To fly alone
Don't fly in vain
It's so hard anyway
To become a man

Happy birthday Christmas
Welcome Holy Jesus
Although you rain on us
You can't understand
Why even a child
Learning the truth
Always learns pain
Why does he have to cry
To become a man?

Help me Santa Claus
Come close to my heart
All the doors are closed
I can't play my part
I can't play my part

Wanted Mr. Xmas
Dream of little Jesus
Kids don't grow up like us
You could change the plan
Here comes the darkness
Time to be sad
Here comes the rain
Please don't leave him hopeless
To become a man
To become a man
To become a man


Bonnie Tyler - Merry Christmas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merry Christmas".
3. Video është e këngës "Merry Christmas", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0