Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bonnie Tyler - Got So Used To Loving You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Hey, yeah, yeah
Waking in the early morning
Thinking of you softly
From The way my heart is hurting
You might as well have shot me
Shot me

Falling out of Heaven's highway
Landing in the ocean
Drowning in a sea of heartache
I swear on my devotion
To you

I got so used to loving you baby
Got so used to having you 'round me
I got so used to loving you baby
And baby I can't let go
I got so used to loving you baby
Got so used to touching you honey
Got so used to loving you baby
And baby I can't let go

Waking in the early morning
Thinking of your magic
Why'd you have to disappear boy?
Don't you know it's tragic
Baby it's tragic

I got so used to loving you baby
Got so used to having you 'round me
Got so used to loving you baby
And baby I can't let go

Oh, I'm loving you baby
I got so used to touching you honey
I got so used to loving you baby
And baby I can't let go

Oh, I'm loving you baby
I got so used to touching you honey
Oh-oh, I'm loving you baby
And baby I can't let go

I got so used to touching you baby
I got so used to loving you honey
I got so used to loving you baby
And baby I can't let go


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet