Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - Against The Wind Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Living in a danger zone
A lonely man a lonely child
So many miles away from home
Emotions running wild with me

Come take my heart, come feel the
Burns of fire
Come and break my heart and feel my
Loving mind

Oh against the wind I'm flying
Against the wind I'm crying
This night was made for a lonely
Don't break my heart tonight, no

Oh against the wind I'm flying
Against the wind I'm crying
This night was made for a lonely
Don't break my heart tonight, no

Oh you need a helping hand
The times are getting tough
Baby come and try again
There's no living without love, in my heart
It's hard for me, but it's harder to ignore it
Oh my fantasy, come feel my love tonight

Oh against the wind I'm flying
Against the wind I'm crying
This night was made for a lonely
Don't break my heart tonight, oh no
Nuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - Against The Wind
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Against The Wind".
3. Video është e këngës "Against The Wind", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0