Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bonnie Tyler - I Climb Every Mountain  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Paradise is here my love, with you by my side
Now until forever, till the end of time
I wished upon a thousand stars, someday you I'd find
I'm living for you baby, you'll always be mine
I m searching for you baby
Drowning in your love
No I'll never give it up

*Oh I climb every mountain
And I cross every sea
To lay in your arms for eternity
Sail every ocean
To capture your heart
To be in your arms
Never to be apart

** I climb every mountain - To be with you
I cross every sea - To be with you
I'm here for you darling
You belong to me

Since you won my heart, my love
I've never been the same
I need your love to feed it
Like a flower needs the rain
Somethings, they will never change
Babe, you know it's true
I live for you only, it's all that I can do
Waiting for you baby
Hungry for your love
No I'll never get enough

*Repeat

** Repeat


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet