Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - If You Ever Need Me Again Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Baby if you ever need me again
There's no reason why we couldn't get it better than then
I still get a feeling that we should've held on but we said goodbye
I can t get over thinking our love was too young to die
So baby if you ever need me again
You know how I feel

Baby when another morning comes through
If I find myself thinking that it might be too much to lose oh too much when
Once in everybody's lifetime they say that you'll find
Someone who you wanna cling to and you might be mine
So baby if you ever need me again
You know how I feel
Nuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - If You Ever Need Me Again
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "If You Ever Need Me Again".
3. Video është e këngës "If You Ever Need Me Again", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0