Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bono - Loca Loca Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti nuk ki kile
Veç 1 qese weed n'xhep
Po thu je Wiz Khalifa
Hajde t'nojna n'gjum dekt
Shqiponja n'internet
Njet reale Insekt
Rimat i kom flak
Hape deren shum n'xet

Na ka bo shum keq
Kjo e fundit 3 fletsh
Joint-i pjes e jetes
Me to shok edhe pleq
Njona mo su mflet
Se me to jam n'da keq
Po tash jom me njo tjeter
Gjermanisht o kam flet
Iche liebe dich baby back
Bohet ish dhe kjo shpejt
3 pompa antistres
E si pllum jom tu flejt
Çdo dit ka rendsi
E vlersoj sikur tshejt
Çdo dit tu punu
Per me ble sa ma shtrejt!

x2
Sonte jom flak mushi
gotat gotat gotat
Hala jem jasht
krimi-krimi droga-droga
Kjo jeta n'rrug
Na ka bo ne Loca-Loca
Kshuqe baby çoje
Her ka qelli-Her ka toka

x3
Posht nalt
Nalt posht
Loca-Loca

Ti flet per pare
Po ski lek shum bad
Po thu je Bilezerian
Vertetoje ça po pret?
Shots-a me tequila
Pruma kripen Nusret
Sonte jem Maldives
Neser shkojna n'Phuket
Tu n'gu tipin n'trumpet
Anes detit n'sun set
Femna qe kom n'krah
Shum nevrike sun i flet
Planet qe kom n'kry
Tmir mendume sun i vret
Gjermanja qe ju thash pak ma nalt
Myti krejt

Schatzi bitte

Çoje posht-nalt
Nalt-posht
Per kta çuna
Qe jon ardh nalt
Prej posht
Ata sdun me na pa nalt
Veç posht
Sonte jom flak
Mushe qit gooot

x2
Sonte jom flak mushi
gotat gotat gotat
Hala jem jasht
krimi-krimi droga-droga
Kjo jeta n'rrug
Na ka bo ne Loca-Loca
Kshuqe baby çoje
Her ka qelli-Her ka toka
Bono
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/06/2022
Teksti: Bono
Video Produksioni: Cinegr8
Beat/Instrumental: Ramoon
Mix & Master: Marenglen Boja
Directed: Valon AziriBono - Loca Loca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loca Loca".
3. Video është e këngës "Loca Loca", por nuk këndohet nga Bono.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bono:


Komente 0