A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bonsaton

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  66
  • Emri i Vërtetë:
  • Hekuran Shala
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Bonsaton është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i BonSaTon-it është Hekuran Shala, ka lindur dhe jeton në Prizren. HeKurani (BonSaTon), Bën pjesë në grupin AU DmTh (Armata Ujqve), grup që më heret quhej GPS Records (GanGsTa ParaDise oF South Side). Ky grup është formuar nga vellai i Hekuranit, Big Wolf-i apo me emrin e vërtet Rafeti në shtator të vitit 2009. BonSaTon është një reper me shumë stil, i cili dallohet për flow dhe tekste të forta. Deri më sot, nuk ka asnjë Klip....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Big Wolf

Anëtar i labelit

AU Records

Vëllai i

Baci's

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Alidema

Blasta

Lil' Liri

Majesty

Real Mc

Simba

Tensioni G

Tiki

Cyclone

Diamant Sinanaj (BlackLion)


Tags: Bonsaton, Hekuran Shala

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019