A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bonsaton
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 28
  • Birthday:
  • 14 July 1991
  • Zodiac sign:
  • ♋ Gaforrja
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  66
Music genres: Hip-Hop

Bonsaton is a popular singer. Emri i vertet i BonSaTon-it është Hekuran Shala, ka lindur dhe jeton në Prizren. HeKurani (BonSaTon), Bën pjesë në grupin AU DmTh (Armata Ujqve), grup që më heret quhej GPS Records (GanGsTa ParaDise oF South Side). Ky grup është formuar nga vellai i Hekuranit, Big Wolf-i apo me emrin e vërtet Rafeti në shtator të vitit 2009. BonSaTon është një reper me shumë stil, i cili dallohet për flow dhe tekste të forta. Deri më sot, nuk ka asnjë Klip.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Big Wolf

(His brother)

AU Records

(Current label)

Baci's

(His brother)

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019