A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bonsaton - Kpucpergjigje (diss)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/09/2010

2010-09-19T17:40:51

Intro (BiG NiGhT): Auuu..! Auuu..! yeahh hehe.. BonSaTon, Come..
kallxoju ktynve Pidhavv.. qysh duhet e qka duhet.. qijauu nonen shkyjii
Euu mothefuckinn yeaah.. yaah yaah yeah yeah
AUUU!!

Rep.1

kuuu oo sirumii ` qe erdha per helmusa yeaahh
mungon tromblloni ` bonsatoni snjeh shkatrrusa yeaah
..erdhe mas vaktitt ` ju gjujte psikopatit
ti ti po na permen fllow ` me ftyren si t`lugatit
je kopje e sakattitt ` krejt komplet keni Ra
ajde ngjitu n`maje t`rakit ` ti me gjeth Tba
merre kliken ta qi ` merre thiken nprizren mki
merr allti un qaty t`wi ` bash ncillin ven je ti
ti je fmi o fmiaaq ` ti je bulaq une rrugaxh
ala rrin neper net caffe ` nqesi vene din mu knaq
se zguxon mu sill i lir ` njerzt tlidhin e tqojn n`mal
mos e bjer punen me t`njek ` se ta bi punen me than mfal
kur sna njeh mate bethen ` kur na sheh kshyre veten
garant ki mu dok i bardh ` magjuup kshyr pshtoje jeten
fajet hitleri ` qe rrajt sti bani sapun
kur ti bon ti 70 vjet ` edhe qat`her kan met thirr qun o qun

Ref.(2x)

Armaten per rreth.. ujqit tmusht me mllef
dallohem sjem fejka, cili dush n`gheto o shef
ti bon qef edhe pak fuck.. qe une t'tham fuck fuck
masi e prune punen.. tshti nlist si selak plak

Rep.2

Pa StiLa ju Pidha ` n`kar t`kujna po kapnu
Fuck BiTch ` shuni quna shuni shukatnu
...ta qi at non ` ty edhe atij qe folet
nese jeni patriota KALLXOM ` kujt ja rrujtet BoLET hee
Provon BudaLLA ` kur e din qe shpejt vorroset
i qihet kariiera ` me gjeth ta Fundoseet
qe 10 vjet n`rap ` konkurenc kerkush si boni
masi skoka asnja si wolfi ` si ju edhe 8 gjaani
qat`her ju lshooj ukin ` merre vikqorrin me veti
kur o puna te talentii ` shihet e dallohet mbreti
skena rrena mo jan sos ` mos permen kos o robqim
skena neve po na lyp ` veten e bone viktim
bal ryften si qoke ` une tla pa koqe
ta la nanen pa djal ` pidh` ti la shokt pa shoqe
tshti me hanger dhe ` kush kari deshti me t`reh
veshi teshat me kravat kaaat ` me qasi tpam dej dje

Ref.(2x)

Armaten per rreth.. ujqit tmusht me mllef
dallohem sjem fejka, cili dush n`gheto o shef
ti bon qef edhe pak fuck.. qe une t'tham fuck fuck
masi e prune punen.. tshti nlist si selak plak

Rep.3

edhe qekjo um paska met ` edhe qetu paskna mju djeg
ti po thu Rest in Peacee ` me ket sen po do me ceek
qe ki qef me dek o Pidh ` spritoj vorrin me ta qel
e thirri nightin per ndim ` edhe pse wolfin e kom mshel
ti po thu qe sjem mangupa ` kallxom n`lajme qka ki ni
qetash nime u mush kupa ` un ti qi krejt qka i ki
mos um shtin n`tripa me tshajt ` se ti shaj krejt ren me ren
sjena larg 30 minuta i ka ` gjakova me prizreeen
kur permen au bane Plan ` qe t`shkon edhe jeta
sjan fjal tmarrne pi filmav ` kurvoo po jan t`verteta
shtine nkry o qimnone ` se me realitet jem rrit
rruga thika tesha t`gjana ` rabi gjdo her tu smokit
kishe mi ul nervat mu qetsu ` karin tem ktuu stlajn rahat
prap duhet mu egersuuu ` me ardh nshpi me ti qi Grat
tjeter her mshefi kungjat ` se ta la ty emrin kungj
un rapperi ma i dopt n`bot ` n`kar t`qetij ti vjen mu ungj !

Ref.(4x)

Armaten per rreth.. ujqit tmusht me mllef
dallohem sjem fejka, cili dush n`gheto o shef
ti bon qef edhe pak fuck.. qe une t'tham fuck fuck
masi e prune punen.. tshti nlist si selak plak


Lyrics submited by Bbeerat And Visar   BeSsi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019