Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Bonsaton - Pse Po Rren?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/10/2017

2017-10-25T18:03:42


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Po Rren?" kënduar nga Bonsaton.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bonsaton i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bonsaton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet