Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Bonsaton - So Problem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

23/12/2018

2018-12-23T18:42:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "So Problem" kënduar nga Bonsaton.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bonsaton i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ari Blue - So Problem

Mo nuk po du
Mo s'po du me ni
Asni fjal qe ti ma thu
Mo nuk po du
Mo s'po du me ni x2

Asni fjal qe ti ma thu

So problem, so problem so problem yeh
un t'harroj e ty t'dhem e ty t'dhem yeh x2

Ma mir qe mo s'po shihem
ti nuk dite mu mem dasht,
edhe nese din ti me...
une kurr skam mu kthy mrapsh.
Harroma emrin, m'fshij prej kontaktet
nuk po muj me tpa mo, perballu me faktet
Harroma emrin mos mbaj kurgjo temen
dita kur u pam ne u kon dit e nemen

Mo nuk po du
Mo s'po du me ni
Asni fjal qe ti ma thu
Mo nuk po du
Mo s'po du me ni
Asni fjal qe ti ma thu

So problem, so problem so problem yeh
Un t'harroj e ty t'dhem e ty t'dhem yeh x2

Krejt po dihet sa llafe po nihen
me tjera po lidhet ka un po sillet
Ky muhabet m'ka ardh te huna
pa ty, pa ty pa ty un po muna

Ma mir mos me kon na
ty cysh takohna
jo na nuk bojna, jo na nuk bojna jo na nuk bojna

Mo nuk po du
Mo s'po du me ni
Asni fjal qe ti ma thu
Mo nuk po du
Mo s'po du me ni
Asni fjal qe ti ma thu

So problem, so problem so problem yeh
Un t'harroj e ty t'dhem e ty t'dhem yeh x2

Mo nuk po du
Mo s'po du me ni
Asni fjal qe ti ma thu
Mo nuk po du
Mo s'po du me ni
Asni fjal qe ti ma thu

Streetsoldiers - So Problem

StreetSoldiers a a aa Men2 me na me naa
StreetSoldiers a a aa Men2 me na me naa

Ref:
Per mu kjo nuk o problem nese ti te une svjen
nuk ma nin qeter un xhej jo nuk tluti okey

Per mu kjo nuk o problem nese ti te une svjen
nuk ma nin qeter un xhej jo nuk tluti okey

Rep: MB
1.Jo nuk o problem nese ti te une svjen
2.i dont give a f*** ama prap se prap veten te un e xhen
3.Ti nuk don mu kthy okey se une s'tluti ti ejj
4.prej kur tkom pas femer ske zon nzemren teme ven ejj

Rep:BSM
1.Ti je chik mami kshtu qe nuk je per mu
2.se un tjeter du e ti tkom pas vech kohen me kalu
3.Nese don me ardh me mu jo se e e ejj une qeter kom
4.lirisht gjeje ni qeter e ti zemer mu harom okeyy

Ref:
Per mu kjo nuk o problem nese ti te une svjen
nuk ma nin qeter un xhej jo nuk tluti okey

Per mu kjo nuk o problem nese ti te une svjen
nuk ma nin qeter un xhej jo nuk tluti okey

Rep: Men2
1.Zemer tkom pas femer ni koh t'gjat ekem kalu
2.e tash nuk jemi bashk se shum tjera jon me mu
3.Une ty nuk tdu oj zemer pse ti ket sen spe kuptoj
4.je kon niher me mu e tjetren her bejbii haromm

Rep: Ble2
1.Jo nuk o problem nese ti te une svjen
2.edi qe me mu ta then edhe met lon prap te une vjen
3.Cdo sen me mu ke bo me xhet mat mir ket sen haro
4.kur ke kon me mu ka kalu krejt ajo koh

Ref:
Per mu kjo nuk o problem nese ti te une svjen
nuk ma nin qeter un xhej jo nuk tluti okey

Per mu kjo nuk o problem nese ti te une svjen
nuk ma nin qeter un xhej jo nuk tluti okey
Më Shumë Këngë Nga Bonsaton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet