Më mbaj mend (për 1 muaj)

Boocky

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Endri Buka
BIOGRAFIA: Boocky është një dj. Më datë 12 Korrik 2019, Boocky publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Klinti Çollakun. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Boocky. Produksioni audio u realizua nga Boocky. Më datë 28 Shkurt 2020, Enxhi Nasufi & Boocky Dj publikojnë videoklipin "Pendimi". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Boocky. Produksioni audio u realizua nga Boocky....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Dinno

Cufa

Double D

Zibo

Mr. Babushi

Snero

Rbs

Dr.Rabbit

Tags: Boocky, Endri Buka, Boocky Dj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet