Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bora Dhe Zijush Elezi

Bora Dhe Zijush Elezi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Bora Dhe Zijush Elezi është duo artistësh. Në Dhjetor 2015, Bora & Zijush Elezi marrin pjesë në Ylberi 2015 me këngën "I Gëzohemi Jetës".

Në Dhjetor 2017, Bora & Zijush Elezi marrin pjesë në Ylberi 2017 me këngën "Koha Moderne".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0