Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bora Dollënga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42
 • Vendlindja:
 • Gramsh 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
Bora Dollënga është një poete.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Dalina Shehaj

Silvia Hametaj

Rozalina Dyrmyshi

Anisa Hysenaj

Laureta Durmishi

Suela Sokoli

Xhenisa Memolla

Mersina Makollari

Xhensila Dautllari

Oriada Dajko

Tags: Bora Dollënga, Bora Dollenga


Komente mbi këtë artist