Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bora Fera

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  76
BIOGRAFIA: Bora Fera është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 21 Mars 2010, Bora Fera publikon videoklipin "Kthehu Ti". Më datë 18 Qershor 2011, Bora Fera publikon videoklipin "Kam Jeten Time", në bashkëpunim me Mr. Elvis. Më datë 16 Mars 2012, Bora Fera publikon videoklipin "Nuk Jam Vetem". Më datë 24 Prill 2013, Murat Gjoniku & Bora Fera publikojnë videoklipin "Hape Zemren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erisa Dragoshi

Jona Koleci

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Enki

Kristine Elezaj

Blerina Osaj

Wendi Mancaku

Anisa Dervina

Juna Manaj

Liridona Sinani (Dona)

Tags: Bora Fera, Bora Ferra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet