Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bora Fera - Kam Jeten Time (Feat. Mr. Elvis)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21

Kamm jeten time...
Dhe e preferoj djalo.. Te jem e liree
Nje gje ta dish ma ke pru ngusht
Me tha si fluturon ne grusht
Qiellin ta kap ti me pengon
Me thua ndal esht iluzioon

Kam jeten time bej qfar te dua
Hesapet shkurt shkurt i ke me mua
Kam jeten time keq apo mire
Dhe e preferoj djalo te jem e lire
Kam jeten time bej qfar te dua
Hesapet shkurt shkurt i ke me mua
Kam jeten time keq apo mir
Dhe e preferoj djalo te jem e lir

MR. Elvis
Degjom nje fjal ta them ta them
E si qe eshte bash si back back
Kerkon te mundohesh te behesh VIP
???
Bora bora ti veq ndalu pak
Se veq per ty shpirtin e jap

Nese me shkrepet dua te shkoj
Po t'ma thot mendja do t'qendroj
Alternativat di ti zgjidh vet
Se qdo njeri ka veq nje jete

Kam jeten time bej qfar te dua
Hesapet shkurt shkurt i ke me mua
Kam jeten time keq apo mire
Dhe e preferoj djalo te jem e lire
Kaam jeten time bej qfar te dua
Hesapet shkurt shkurt i ke me mua
Kam jeten time keq apo mir
Dhe e preferoj djalo te jem e lir

MR. Elvis
Degjom nje fjal ta them ta them
E di qe eshte bash si back si back
Kerkon te mundohesh te behesh VIP
???
Bora bora ti veq ndalu pak
Se veq per ty shpirtin e jap

Kam jeten time bej qfar te dua
Hesapet shkurt shkurt i ke me mua
Kam jeten time keq apo mire
Dhe preferoj djalo te jem e lire

Kam jeten time.. Hesapet shkurt shkurt..
Kam jeten time.. Dhe preferoj djalo te jem e lire

Kam jeten time bej qfar te dua
Hesapet shkurt shkurt i ke me mua
Kam jeten time keq apo mire
Dhe preferoj djalo te jem e lire


Ky tekst u dërgua nga Rifadijaaa   bblertaahmetiBora Fera
Featuring: Mr Elvis
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/06/2011


Bora Fera - Kam Jeten Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Jeten Time".
3. Video është e këngës "Kam Jeten Time", por nuk këndohet nga Bora Fera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bora Fera:


Komente 1