Bora Neli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bora Neli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 28 Dhjetor 2014, Bora Neli publikon videoklipin "Miresevjen O Vit I Ri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lyra Basha

Vesa Kiseri

Festina Kabashi

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Nea Hamza

Fortesa Berisha

Era Saraçi

Erda Bullaku


Tags: Bora Neli

Krijo Një Kartolinë