A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mjerimi

MJERIMI JONE GJITHMONE PO SHTOHET
NE THELLESI AI PO ZHYTET.

SI PIKAT E SHPEJTA TE SHIUT
ASHTU SHTOHET MJERIMI!!

PRANDAJ O NJEREZ
NDIHMOJENI KETA NJEREZ.!!!

- poem written by Borlinda Xhika


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019