Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brahim Qetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 55 Vjeç
BIOGRAFIA: Brahim Qetaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ai kreu shkollen fillore dhe te mesmen ne qytetin e Pejes. Ishte nje femije i zellshem, bujar, puntor, shembullor, patriot dhe kishte shume dashuri per kengen dhe muziken. Rrjedh nga nje familje e respektuar. Gjat viteve '80, Brahimi emigroi ne Gjermani dhe jeton atje me familjen é tij. Në vitin 2017, Brahim Qetaj publikon albumin "Kenget Qe Nuk Vdesin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥

Kenget Qe Nuk Vdesin (2017)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Brahim Qetaj

Komente 1