Brajan Rryta
Brajan Rryta

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Brajan Rryta është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 17 Shtator 2019, Brajan publikon videoklipin "Dite E Bukur Sot". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Sokol Koçi. Më datë 15 Nëntor 2019, Brajan publikon videoklipin "Shoqja E Klases". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Sokol Koçi. Më datë 8 Shkurt 2020, Brajan publikon videoklipin "Ami". Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga DArt Channel, ndërsa produksioni audio u realizua...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1