Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brajan Rryta

Brajan Rryta
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  22
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Brajan Rryta është këngëtar. Më datë 17 Shtator 2019, Brajan publikon videoklipin "Dite E Bukur Sot". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Sokol Koçi.

Më datë 15 Nëntor 2019, Brajan publikon videoklipin "Shoqja E Klases". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Sokol Koçi.

Më datë 8 Shkurt 2020, Brajan publikon videoklipin "Ami". Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga DArt Channel, ndërsa produksioni audio u realizua nga Joniad Banushi.

Më datë 18 Mars 2020, Brajan publikon videoklipin "Babi".

Më datë 25 Korrik 2020, Brajan publikon videoklipin "Amon", në bashkëpunim me Aldo Musakun. Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Më datë 18 Shtator 2020, Brajan publikon videoklipin "Jemi Bashk", në bashkëpunim me Kastro Zizon.

Më datë 14 Nëntor 2020, Brajan publikon videoklipin "Jena Shqiponja". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Sokol Koçi. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro.

Më datë 23 Dhjetor 2020, Brajan publikon videoklipin "Star". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Sokol Koçi. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Më datë 4 Shtator 2021, Brajan publikon videoklipin "Wow". Orkestrimi i këngës u punua nga Marenglen Boja. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 1