Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brajan - Shoqja E Klases Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Eshte e bukur eshte e mir,eshte e embel si ëmbëlsirë,eshte e zgjuar iteligjente te gjithe klasen e bon per vete,ne klase te jem i pari i pari te pershendes me pelqen shumë zëri i saj dhe mynyra si osht vesh,sa me pelqen ti,ti,ti,ti sa me pelqen ti,ti,ti,ti me pelqen shoqja e klases,sa me pelqen ti,ti te shoh ndihem ndryshe me pelqen ti,ti,ti

Ka flokt' e bukur buzeqeshje dielli me pelqen ta shikoj z'duroj kur i flet tjetri nise ndihem supermen filloj mendoj se kur e mbroj si te vishem sot problem,floket si duhet ti kem ne klas te jem' i pari i pari te pershendes me pelqen shum zeri i saj dhe mynyra si oshtë vesh sa me pelqen ti,ti,ti,ti sa me pelqen ti,ti,ti,ti me pelqen shoqe e klases sa me pelqen ti,ti te shoh ndihem ndryshe me pelqen ti,ti,ti ne klas te jem' i pari i pari te pershendes me pelqen shum zeri i saj dhe mynyra si osht vesh sa me pelqen ti,ti,ti,ti sa me pelqen ti,ti,ti,ti me pelqen shoqja e klases sa me pelqen ti,ti te shoh ndihem ndryshe me pelqen ti,ti,ti,tiPublikimi: 15/11/2019
Muzika: Sokol Koçi
Teksti: Sokol Koçi
Orkestrimi: Sokol Koçi


Brajan - Shoqja E Klases
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqja E Klases".
3. Video është e këngës "Shoqja E Klases", por nuk këndohet nga Brajan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Brajan Rryta:


Komente 0