Më mbaj mend (për 1 muaj)

Breaker G - Asgjë ! Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Intro : Po t'kutpoj mir shum,tash qe jom n'vorr mos fol fjal tmira
folqysh ke fol kur jom kan gjall....

E pash veten ner dhe,dhe e ndegjova nje za
Ishte ajo vajza qe mu,um konsiderojke si vlla
Ndegjova nje za t-saj,thojke shyqyr qe e hjek ki mut
Nuk mendojke e shkreta, qe edhe ajo,ko me hi n'tabut
Nena ishte merzit,per djalin e vet t'vdekur
PEr vdekjen e shokut,edhe shoqnija ishte prekur
Pash shum lot,por te gjith dilshin nga gezimI
t'gjith ishin gzuar,per vdekjen e kti trimi
Pash vetem nje dridhje,nëna murr infrakt n'zemer
Qajke nje vajz,n'qosh,por kurr se kam njoft at femer
I vdekur une,por ju mirpres shoqni e shoqe
Te mir pres edhe ty ..... qe inatin kurr se hoqe
Vdeka nga merzia,sepse veten deshta me fur
Kom fal gjithqka,po tash ma s'fali kurr
Jeten ma murr ZOTi,nga ajo bot qe sosht kurgjO
Une jam i vdekur,por nga kjo bot ju sho

REfren :

Une ju shoh nga ktu-po spo muj me dal
E shoh nanen duke qajt,per tmjerin djaL
U largova nga ajo bot,si mu kan asgjë
Ju dua t'gjithve,nuk muj mu kthy më

Dhe zgjohet hija jem,D.... dua ta prekI
Nuk muj me majt veten,doren shpejt e hjekI
Shum njerz shoh,por as nje nuk me dojn
QEsin lot prej syve,por me zemer urrejte dergojn
vdeka loqka jem,isha ngjendje kritike
Isha shum nervoz,me fal edhe nje her mike
Eja gjum fjal tkqia, ti mikja e vjeter
Me nuk mund t'ringjallem,por tpres n'boten tjeter
Isha nje djal i urt,shum sene durojA
shum fjal ngoja,por askujt si besoja
Sikur një mut,qe vdeki e me krime kurr su ngi
Une t'duah Shoqe,edhe pse vdeka i rI
Dua t'foli,por ju nuk jeni ka mdegjoni
Pom shani pom ofendoni,tpakten m'respektoni
Ika nga kjo bot,se nuk mujta ma me duru
Kujtime asgjë s'lash,po ty mikja jeme ende tduh

Veshtroj sikur engull,deshiroj tkhehehm n'jet
TI permisoj gabimet,qe tnjetin vend kan mbet
Shokt e mi shkojn,tnjejten rrug qe dikur e njeka
Shpresova qe dot arrij endrren duke shpresuar vdeka
e gjdo nat bashk me yjet ndriqoj ne qiellin tuaj
kujtoj qastet kur ishim bashk ndersa tash ndjehem i huaj
vuaj/me shum e dhimbjet sbuz gjersa shkruaj
me mungojn gjerat qe dikur nuk kishin shum rendsi
me mungon ti qe tfal zemren qe tdhuroj dashuri
loti si kristal bjen mbi fleten e djegur nga vargjet
syt mperloten nga kujtimi kur mendoj per lagjet
per planet me shoqri per endrren qe kishim ne
te lash vet por per gjdo nat mendoj ndersa ti qan permbi dhe
e di qe jeta dot sjell befasi e ti do tjesh e lumtur
dot mkesh pran sikur engjull duke ruajtur nje vajz te bukur
duke te kushtuar vargje prej nje autori te zhdukur.


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Breaker G
Publikimi: 12/02/2013


Breaker G - Asgjë !
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asgjë !".
3. Video është e këngës "Asgjë !", por nuk këndohet nga Breaker G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Breaker G:


Komente 0