Më mbaj mend (për 1 muaj)

Breaker G - Ne Tren Per Perzeren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

se di a ju kam treguar
e kam ni kang o shum te mir
o plot uzdaj por me nje gir
e me se miri e kendoj dhe
e percjellin mir

e kam ni kang o pa mahi
o edhe peja o e ka ndi
ne lan e ne qarshi e ne dardani

skam lan vend o pa e permend
dashuris o i kam lan vend
dashuris o i kam lan vend
o ne tren per Perezeren
e mua njeher ma ka then nje plak
kenga halleve u ben lak kenga halleve
u ben lak o se jeta nuk eshte kajmak
o nuk eshte kajmak

e kam ni kenge o pa e tepurar
eshte e lehte per ta kenduar
ne mahall nuk eshte nje thmi qe nuk e di.

e kam ni kang o pa mahi o tan KOSOVA
o e ka ndi e me se miri e kendoj dhe e percjellin mir .

skam lan vend o pa e permend dashuris o i kam lan vend dashuris o i kam |
lan vend
o ne tren per Perezeren
e mua njeher ma ka than nje plak kenga halleve u ben lak
kenga halleve u ben lak
o se jeta nuk eshte kajmak
o nuk ehste kajmak (2*)...


Ky tekst u dërgua nga Elvira KryeziuBreaker G
Publikimi: 13/01/2009


Breaker G - Ne Tren Per Perzeren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Tren Per Perzeren".
3. Video është e këngës "Ne Tren Per Perzeren", por nuk këndohet nga Breaker G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Breaker G:


Komente 0