Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brezi Ri
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
Këndon kryesisht: hip-hop

Brezi Ri është grup artistësh i njohur. Në vitin 2007, Brezi Ri publikojnë albumin "Muhabet Burrash".

Më datë 2 Janar 2008, Brezi Ri publikojnë videoklipin "Kosove (Remix)".

Më datë 21 Janar 2009, Brezi Ri publikojnë videoklipin "Femnat I Du".

Më datë 6 Gusht 2009, Brezi Ri publikojnë videoklipin "New York City", në bashkëpunim me B52.

Në vitin 2010, Brezi Ri publikojnë albumin "Zonja Dhe Zotri".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0