Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Brezi Ri - Kur T`nalet Muzika  (Feat. B52)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

B52

Këngë e albumit:

"Zonja Dhe Zotri"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur T`nalet Muzika" kënduar nga Brezi Ri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Brezi Ri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Brezi Ri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet