Më mbaj mend (për 1 muaj)


Brezi Ri - N'plazh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'plazh".
3. Video është e këngës "N'plazh", por nuk këndohet nga Brezi Ri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Brezi Ri - N'plazh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Zonja Dhe Zotri"

Komente

Asnjë Koment

24/06/2009

2009-06-24T16:24:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'plazh" kënduar nga Brezi Ri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Brezi Ri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gyçe. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

n'plazh dilli shum i fort
jom dor per dore tu hec me 1 goc
canten e kena plot birra e drog
kena dal per qef e tjert me i kop
njerzit paragjykojn ne paramenojm
qe noj veprim ma tkeq mos ta bojm
edhe paraveprojm nisim ti lragom
1 ka 1 me stil qe mos tna kuptojn
jena brgut tu hec deti na cek
fillum tu djersti a hina pak n'det
nalem 1 me dvet cadren a na run
djemt skan lek n'plazh po dalin per pune
marim varken e nisna drejt te kalter
njoni mes detit lyp Gimin Arten
2 qifte tu puth tjetri e honger n'buz
1 me koven e djalit pishinen tu e mush

mes detit me qiken rabi e birra
krejt njerzit na shohin
hajde foto me shemtira
ikim shum larg qe me shiju qetsi
valet e detit
zoni saj si melodi (ahhh ahhh)
u kthym prap n'breg
ishkon bo drek
shkojm mes pyllit pak mish me pjek
birrat kurr smungoj
se rabi na ka ter
shkoj edhe kjo dit si plot dit tjera
na ngjona prap neper kong tjera
shpresoj tet pelqejn
mishi edhe vera
hajde gzuar ...Më Shumë Këngë Nga Brezi Ri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet