Më mbaj mend (për 1 muaj)


Brezi Ri - Money Cash

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Money Cash".
3. Video është e këngës "Money Cash", por nuk këndohet nga Brezi Ri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Brezi Ri - Money Cash  (Feat. B52)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

B52

21/11/2009

2009-11-21T22:05:57+00:00B52
.......................................................................
Dollar euro lek qfar banka qet
Lloto spo ma don e as ........
Spo du shifra me ..... une i du paret kesh
Kom turlifar produkti vi ta shes
Ora 12 tnates oshe 5 mengjes
Po don me hi nbiznis pse jo
Sa ma pak qe e din aq ma mir
Se shpijunat e pidhat polict mujn me ti thirr
E nese ski plan program pasuni sun bon
Edhe duhesh me kon i mequm se nburg shkon
Denon zoti edhe komuniteti
Familja ta fal po sta fal shteti
Nese pun me tradita e per popull u kry
Kejt biznisat njet dikur kan me tu kthy
Per shqipe se je shqipe dy krena te nalt
Ton jeten teme si KING e kurr si ARGAT
.......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Brezi Ri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet