Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Brezi Ri - Qysh Me Kalu Kohen  (Feat. Alboholics)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

02/05/2010

2010-05-02T18:45:47+00:00

Featuring

Alboholics

Këngë e albumit:

"Zonja Dhe Zotri"
Ref:2x B52
.......................................................................
Rri me dosta nmahall
Dyqysh me kalu kohen
Sillna me dosta nkerr
Dyqysh me kalu kohen
Kat sillna pi makiato
Dyqysh me kalu kohen
Shkojna club me zon
Dyqysh me kalu kohen
.......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Brezi Ri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet