Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brezi Ri - Hajde (Feat. B52 & Albana)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


B52
.......................................................................
Gzuar ket dit si vitin e ri
Albana B52 edhe Brezi Ri
Dridhe belin zemer e mos ta nin palla
Dridhi betht se ja nisi vallja
Osht kohe moderne u zhduk marrja
Kejt pe thejn pe gjejn partnerin
Qashtu qysh to ngjarja
Nuk dina mu nal veq dina me kall
Cili o DJ le ta qon pesh ket sall
.......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Brezi Ri
Featuring: B52 & Albana
Publikimi: 28/11/2012


Brezi Ri - Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde", por nuk këndohet nga Brezi Ri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Brezi Ri:


Komente 0