Brikena Asa
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Brikena Asa është këngëtare. Në Maj 2009, Brikena Asa merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Per Koken Tende".

Në Dhjetor 2009, Brikena Asa merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Sa Dua Une".

Në Maj 2010, Orges merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Cmendem Per Ty", në bashkëpunim me Brikena Asa.

Në Maj 2012, Petro Xhori merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Asgje Nuk Eshte Si Dje", në bashkëpunim me Brikena Asa.

Më datë 27 Shtator 2017, Ladi Toska publikon videoklipin "Me Zjarrin Mos Luaj", në bashkëpunim me Brikena Asa.

Më datë 10 Mars 2018, Brikena Asa publikon videoklipin "Largesia".

Më datë 30 Mars 2019, Stine publikon videoklipin "Dikur", në bashkëpunim me Brikena Asën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Stine.

Më datë 6 Korrik 2019, Brikena Asa publikon videoklipin "Kam Me T'dasht".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera