Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brikena Beqiri - Mallkim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Me lot ne sy n´erresir me le
dhe ike shkove jeta mu ndal tani
me zemer tmall kuj tyyyyy.

Ref:
Nga do ti shkon do ta kesh shijen time
do te kesh mall do te kesh dhe kujtime
dhe mos mendo se per ty do te vuaj
edhe pa tyy jetoojjj.
Nga do ti shkon do te kesh veq mallkime
do te kesh vaj do te kesh dhe zhgenjime
dhe mos mendo se per ty do te vuaj se dashurin e ksaj jete diku do te gjejj.

Mendoj per tyy a thua ku jeee
ku ike shkove jeta mu ndal tani
me zemer tmall kuj tyyyyy.

Ref:
Nga do ti shkon do ta kesh shijen time
do te kesh mall do te kesh dhe kujtime
dhe mos mendo se per ty do te vuaj
edhe pa tyy jetoojjj.
Nga do ti shkon do te kesh veq mallkime
do te kesh vaj do te kesh dhe zhgenjime
dhe mos mendo se per ty do te vuaj se dashurin e ksaj jete diku do te gjejj. x2 here


Ky tekst u dërgua nga Flora   Annonim


Nuk kemi video për këtë këngë.


Brikena Beqiri
Publikimi: 11/11/2005
Festivali: Kënga Magjike 2005
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Resul Sinani
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Brikena Beqiri - Mallkim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkim".
3. Video është e këngës "Mallkim", por nuk këndohet nga Brikena Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Brikena Beqiri:


Komente 0