Brikena Kastrati

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Brikena Kastrati është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Shtator 2017, Brikena Kastrati merr pjesë në Kosova Fest 2017 me këngën "Nuk Je Mo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Jola

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Samira

Ervisa

Klara Doçi


Tags: Brikena Kastrati

Krijo Një Kartolinë