Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brisilda Aliaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
Brisilda Aliaj është një shkrimtare e vogël.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Santjana Cilotaj

Sidorela Cela

Dorina Isha

Margarita Hajdini

Era Jenishi

Belinda Naka

Gesjana Blloshmi

Gledja Dervishi

Antea Nuredini

Darla Cepele

Tags: Brisilda Aliaj


Komente mbi këtë artist