Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - Despite The Tears Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


He found a letter from his lover
She said she's never coming home
His things were lying on her doorstep
And his tears, they fell like rain
And in his mind, he knew
He'd love her always

Despite the tears

And in this town where few knew love
He'd spend his nights all alone, crying
And all the love he'd once shared with her
Was gone, long, long, long gone
And he knew a part of him was dying

And in his mind
He knew he'd love her always

Despite the tears

Don't cry, don't cry, don't cry
Lover we tried, we tried, we tried

And in his mind he knew he'd love her always
Despite the tearsNuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - Despite The Tears
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Despite The Tears".
3. Video është e këngës "Despite The Tears", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0